Parolan Visa

Hattulalaista jalkapalloa

  • Suurenna fontin kokoa
  • Fontin oletuskoko
  • Pienennä fontin kokoa
Mainospalkki

Yhteystiedot

Sähköposti Tulosta PDF
SEURAN TOIMISTO JA POSTIOSOITE OSOITTEESSA PAROLANTIE 53, 13720 PAROLA
SEURAN PUHEENJOHTAJA


jyrki vuorinen Jyrki Vuorinen

040 5669292

argaiv1814

jyrki.o.vuorinen(at)aina.net
TOIMINNANJOHTAJA




Jarno Lehtonen Parolantie 53 13720 Parola 050 4004377 toimisto(at)parolanvisa.fi
OHJAUSTOIMINTAPÄÄLLIKKÖ

villekarvinen

Ville Karvinen Parolantie 53 13720 Parola 050 3388795 ville.karvinen(at)parolanvisa.fi
JUNIORIVALMENNUSPÄÄLLIKKÖ




Ville Karvinen Mikko Kannisto 050 3095588 parolanvisa(at)gmail.com
C-15 99 T
Vastuu Valm.

Juha Merisalo



040 8684405 juha.merisalo(at)aina.fi
Valm. Lauri Wikman

Valm. Anna Aalto

JJ / Talous Pertti Vähätiitto

050 3079615 pv.tiitto(at)netti.fi
Huolto Ilari Lähdekorpi

D-12 00-01 T

Vastuuvalmentaja Heidi Tikka 044 0929132 heidi.tikka(at)visionet.fi
JJ Kalle Koskinen 040 7209702 kalle.koskinen8(at)gmail.com
E-11 02-03 T
Vastuuvalmentaja Mika Rajala 050 5418881 mikarajala(at)hotmail.com
Apuvalmentaja Emmi Kuronen
JJ / Rahastonhoitaja Ulla Lamberg 050 5408885 lamberg.ulla(at)gmail.com
E-10 03-04 T
Vastuuvalmentaja Topi Riihilahti 040 8483737 riihilahti(at)luukku.com
Valmentaja Jarkko Lupajärvi 040 8671272 jarkko.luopajarvi(at)suomi24.fi
JoJo / Rahastonhoitaja Anne Riihilahti 040 7231363 jojo.tytot(at)luukku.com
G-7 05-06 T
Vastuuvalmentaja Jouko Äijänaho 050 3756814 jouko.aijanaho(at)joucon.fi
Valm Kimmo Rauhala 0400 543683 kimmo.rauhala(at)resmed.fi
Valm Simo Kimonen 0400 726298 smjkimonen(at)gmail.com
JJ Anne Hujo 0500 546 653 annehujo(at)gmail.com
Visa Naiset
Valm Olli Virtanen 040 5803862
Huoltaja                                                             Pia Muilu

040 7191764 Sähköpostiosoite on suojattu roskapostiohjelmia vastaan, Javascript-tuen tulee olla päällä nähdäksesi osoitteen
Tiedoitus                                                           Mia Turu 045 1234755
Rahastohoitaja                                                 Marjo Kuismanen 040 7320703
Miehet Edustus



Valm Kari Toivonen

050 3586727 toivonenkari(at)msn.com
Valm Ville Dahlman
Valm                                                             Markus Heikkinen

JJ Esa Peltola
0400 609088 parvi(at)parolanvisa.fi
Talous Leena Kämäri


Miehet II
Valm

Juha-Matti Torkkel

045 8670737 jm.torkkel(at)gmail.com
Valm Mikko Koivisto 040 7361373 mikko.koivisto(at)live.com
JJ / Talous Mikko Luototie 044 5625201 luototie(at)hotmail.com
KKI-45



Pelaajavalmentaja

Risto Salminen



0400 737030 rike.salminen(at)luukku.com
JJ Atte Peltola 040 9001366 huolto(at)spira.fi
C-14 99 P
Valm Miika Mattila 044 9957788 Mattimiika(at)hotmail.com
Valm Kalle Lahti 045 77305055 kalleboi95(at)gmail.com
JJ Kirsi Pitkonen 050 5949836 kirsi.pitkonen(at)luukku.com
D-13 00 P
Valm Miika Mattila 044 9957788 Mattimiika(at)hotmail.com
Valm Kalle Lahti

045 77305055 kalleboi95(at)gmail.com
JJ Kirsi Pitkonen 050 5949836 kirsi.pitkonen(at)luukku.com
D-12 01 P
Valm Kim Grönberg kim.gronberg(at)aina.net
JJ Minna Vähätalo 050 4632995 minna.vahatalo(at)gmail.com
Talous                                                         Jori Lehtoranta

040 5495011 jori.lehtoranta(at)hattulalainen.com
E-11 02 P




Valm Jukka Janhunen 0400 294404 jukka.janhunen67(at)gmail.com
Valm. Nina Janhunen 044 5723252 nina.janhunen(at)hotmail.com
JJ Kirsti Rinne kirsti.rinne(at)armas.fi
Tiedoitus / Talous
Huoltaja

E-10 03 P
Valm. Jami Lamberg 04577302949 lamber.jami(at)gmail.com
Valm Aki Kontturi aki.kontturi(at)netti.fi
JJ / Talous Krista Laakso 050 3636556 kristalaakso(at)msn.com
Huoltaja Aku Hirvenlahti 040 5418528 aku.hirvenlahti(at)aina.net
F-9 04 P
Valm Tommi Marttinen


tommi.marttinen(at)armas.fi
Valm Pekka Asp pekka.asp(at)armas.fi
Valm Mika Huuskonen
F-8 05 P
Valm Petri Sipponen 050 3597314 petri.sipponen(at)luukku.com
JJ / Talous Petri Sipponen 050 3597314 petri.sipponen(at)luukku.com
G-7 06-07 P
Valm Toni Nieminen 050 5889577 toninieminen2(at)hotmail.com
JJ Dean Jackson 050 4128022 deanmikael1970(at)gmail.com

H-6 ja nuoremmat (tytöt ja pojat)






Valm Janne Nurmilaakso janne.nurmilaakso(at)gmail.com
Valm Janne Leino janne.leino(at)heimonkala.fi
 
Mainospalkki

KANNUSTA

Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki